Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
bus-simulator-ultimate

Otobüs Simulator : Ultimate

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Otobüs Simulator : Ultimate

Otobüs oyunlarını seviyorsanız size çok güzel, eğlenceli en dikkat çekici özelliği ise Türkiye’de geçmesi oyunu oynarken gerçek bir otobüs şoförü gibi hissedeceksiniz.

Otobüs Simulator : Ultimate oyununda İstanbul-Ankara arsı ve daha bir çok güzergahta seyahat etmenizi sağlayacak olan eğlenceli görevler sizleri bekliyor. Oyunu ücretsiz bir şekilde android cihazınıza yükleyebilir kendi otobüsünüz de yolculuğa çıkabilirsiniz. Şimdiden iyi yolculuklar.

Oyunda bulunan bilgilendirme konuşmaları ( Ör : Sayın yolcularımız b2 otobüsümüz kalmak üzeredir son 5dk ) gibi bilgiler tamamen Türkçe seslendirilmektedir. Oyuna ilk başta kendi firmanızı ve şöforünüzü oluşturarak başlıyorsunuz, verdiğiniz firma ismi otobüste görünecektir (yazılacakatır, güzel bir ayrıntı). Oyunda çok güzel düşünülmüş diyer bir husus ise radio dur Türk radio kanallarına bağlanma özelliği ile otobüs sürerken canlı bir şekilde radio keyfi yaşayabilirsiniz ama radio için internete bağlı olmanız gerekiyor.

Tamamen Türkçe oyunu hemen ücretsiz bir şekilde indirebilir şehirler arası seferlerinizi düzenleyerek yolculuğa çıkabilirsiniz.

Otobüs Simulator : Ultimate YAPILAN YORUMLAR