Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
objectdock-logo

ObjectDock

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

ObjectDock (kendinize özel görev çubuğu yapın)

Bilgisayarınızda bir az değişiklik yapmak normal windows görev çubuğundan faklı bir görev çubuğu yapmak isteyenler için geliştirilen oldukça kolay kullanımın yanında özelleştirme imkanı tanıyan ObjectDock programı sayesinde kendinize ait yeni bir görev çubuğu yapabileceksiniz. Programda bir çok ayar var olup onları kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Yapacağınız görev çubuğunun en boy oranını, rengini, temasını, kaç tane uygulamanın olacağı ne ne hangileri olacağını vb. ayarları yapabilmenizi sağlamaktadır.

ObjectDock programında yapacaklarınız tamamen sizin zevkinize kalmış isterseniz konum olarak masa üstünde sağ, sol, alt, üst tarafa konumlandırabilir ek olarak programı sayesinde oyunlar veya başka programlar için ayrı bir özel görev çubuğu olarakta kullanabilirsiniz.

ObjectDock nasıl kullanır diye soranlar için programı kullanmak çok basit olup küçük resimler halinde ayrı ayrı kategorilere ayrılmış bir biçimde sunulmaktadır. Programdaki açılış kapanışlar için bir çok animasyon vardır bunlar arasında bir seçim yaparak daha havalı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

ObjectDock BENZER İÇERİKLER
ObjectDock YAPILAN YORUMLAR