Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
crystaldiskmark-logo

CrystalDiskMark 6.0.2

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

CrystalDiskMark 6.0.2 ücretsiz indir (disk hız ölçme programı)

Disklerinizin hızını merak ediyorsanız sizlere sunmuş göstermiş olduğumuz CrystalDiskMark programı sayesinde kolayca öğrenebilirsiniz. Programın yaptığı bilgisayarınızda ki takılı olan tüm diskleri tarayıp farklı farklı testler yaparak yükleme ve gönderme hızlarını öğrenmenizi sağlamasıdır. Program diskleri taradıktan sonra seçiminizi yapıp daha sonra dosya göndermek için seçeceğiniz GB miktarından sonra testin bitmesini beklemek olacaktır.

CrystalDiskMark programını ile yapmış olduğunuz testler sonucunda stabil bir değere varacak diskinizin hız değerlerinizi öğrenebileceksiniz. Programda ki gösterme değerleri arasında seq (q32t1), 4kib (q8t8), 4kib (q32t1), 4kib (q1t1) hız ölçümleri bulunmaktadır. Crystaldiskmark kullanımı kolaydır sadece disk seçimi ve test için gb seçiminden sonra testi başlatmanız yeterli olacaktır.

Başlatmak için iki seçeneğiniz var birincisi All diyerek tüm testleri başlatmak ikincisi ise seq (q32t1), 4kib (q8t8), 4kib (q32t1), 4kib (q1t1) değerlerinden birini seçerek sadece tek test yapmak olacaktır.

Crystaldiskmark 6 programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CrystalDiskMark 6.0.2 BENZER İÇERİKLER
CrystalDiskMark 6.0.2 YAPILAN YORUMLAR