Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yandex.Haritalar

Yandex.Haritalar

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

Yandex.Haritalar yandex arama motorunun tasarlamış olduğu uygulama olan Yandex.Haritalar Türkiye, Beyaz Rusya, Ukrayna ve rusya gibi ülkelerin şehir,semt,mahalle ve caddesinde kadar görüntüsü ve adresini gösteren bu mükemmel arama motoru gitmek istediğiniz ve bulunduğunuz adresi girerek ulaşılacak yolları tarif etmektedir. kullanımı oldukça basit ve zevklidir. Gitmek veya bakmak istediğiniz şehir ve adresleri girerek 3D fotoğraflarını görüntüleyebilir siniz. Yandex.Haritalar gitmek için en düzenli ve hızlı erişebileceğiniz adresleri belirlemektedir. böylece Yandex.Haritalar uygulamasına sonsuz derece gücenebilir siniz. Yandex.Haritalar ile adreslerini trafik durumunu ve en yakın hastane ve eczaneleri görüntüleyebilirsiniz.

Genel özellikler:

1-Yandex.Haritalar Gidebileceğiniz adresleri doğru ve güncel olarak belirlemektedir.

2- Kullanımı oldukça basit ve eğlencelidir. Yapmanız gereken bulunduğunuz adresi ve gitmek istediğiniz adresleri girerek yol tariflerini ve varılacak adreslerin fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz.

3- Yandex.Haritalar gelişmiş harita uygulaması olduğu için 300 den fazla şehrin yol tarifleri ve fotoğrafları mevcuttur.

4- Gitmek istediğiniz adreslerin trafik durumunu ve eczane gibi sağlık kurumların bulunduğu adresleri bulabilirsiniz

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

Yandex.Haritalar BENZER İÇERİKLER
Yandex.Haritalar YAPILAN YORUMLAR