Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yağmur Damlaları Teması

Yağmur Damlaları Teması

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

Yağmur Damlaları Teması microsoft şirketinin tasarlamış olduğu windows 7 ve windows 8 ile çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz kaliteli bir programdır. Yağmur Damlaları Teması kullanarakdoğanın güzelliğini arka planınıza taşıyın. Oldukça doğal ve kaliteli görüntüler sunmaktadır. Yağmur Damlaları Teması hazırlamış olduğu arka planlarına uygulamış olduğu su damlacıkları ile doğanın güzelliğini anımsatmaktadır. Yağmur Damlaları Teması ile kullanacağınız su damlacıkları bulunduran görseller kişiselleştir menüsüne otomatik eklenmektedir. Microsoft sadece Yağmur Damlaları Teması sınırlı kalmayıp daha bunun gibi kaliteli arka plan görselleri bulunmaktadır. Microsoft üzerinden ücretsiz edinebilirsiniz.

Genel özellikler:

1- Yağmur DamlalarıTeması oldukça kaliteli ve doğal görüntüleri aynen bilgisayarınıza aktarmıştır.

2- Yağmur DamlalarıTeması sadece resimleri ile sınırlı kalmayıp görsele bağlı kılınarak görselgeçiş efektleri bulundurmaktadır.

3- Microsoft sadeceYağmur Damlaları Teması ile sınırlı kalmayıp bunun gibi veya daha değişikkaliteli görseller bulundurmaktadır. Microsoft sitesinden edinebilirsiniz.

4- Microsoft’untasarlamış olduğu Yağmur Damlaları Teması Windows 7 ve Windows8 – 8.1 işletimsistemlerinde çalışmaktadır.

5- Kullanacak olduğunuzYağmur Damlaları Teması 11 farklı görsel bulundurmaktadır.

Yağmur Damlaları Teması

Yağmur Damlaları Teması

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

Yağmur Damlaları Teması BENZER İÇERİKLER
Yağmur Damlaları Teması YAPILAN YORUMLAR