Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Viber

Viber

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

Viber yazılımı vasıtasıyla yurt içinde veya yurt dışında ki arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle kesintisiz sohbetin keyfine varabilirsiniz. Bildiğiniz üzere Windows 8 işletim sistemi ile birlikte yepyeni bir sürüm ile kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Uluslararası arena da 200 milyonu aşkın kullanıcı sayısı ile popülerliğini korumaktadır. Kullanımı oldukça basittir. Gelişmiş bir arayüzü sayesinde oldukça sade bir görüntü ile karşınıza çıkmaktadır. Viber cep telefonunuzu kullanarak, rehberiniz de ki tüm arkadaşlarınızı otomatik olarak algılayarak Viber uygulamasından yararlananları size liste biçiminde sunmaktadır. Dolayısıyla sizde numarası olduğu müddetçe kimin Viber uygulamasında hesabı olup olmadığını görüntüleyebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman yeni bir sohbet penceresi açabilirsiniz. Geçmiş sohbetlerinizi de görüntüleyebilirsiniz. Viber Windows 8 için geliştirilen resmi bir yazılımdır. Viber ile oldukça yüksek kalitede sesli görüşmeler yapabilirsiniz.

Maksimum 40 kişiyi içeren grup sohbetleri başlatabilirsiniz. Sohbetlerinizi direkt olarak başlangıç ekranına sabit bir şekilde yerleştirebilirsiniz. . Arkadaşlarınıza dilediğiniz zaman ses kayıtları, görüntüler ve video kayıtları gönderebilirsiniz.
Ayrıca tüm bildirimlerinizi kilit ekranından da takip edebilme olanağına da sahipsiniz. Gelişmiş bir arama çubuğu vasıtasıyla Viber de ki tüm arkadaşlarınızı kolayca aratabilirsiniz. sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

Viber BENZER İÇERİKLER
Viber YAPILAN YORUMLAR