Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SHAREit

SHAREit

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

SHAREit dosya transfer programı ile her türlü akıllı cihazlardan dosya paylaşımı ( transferi ) yapabilmenize yarayan en güzel programlardan birisidir. Program sayesinde android ve ios ( iphone ) arasında da dosya paylaşmanıza imkan tanıyor ama sadece ios ve android değil bunların yanında android – android , android – ios , android – bilgisayar (pc) , bilgisayar (pc) – android bilgisayar (pc) – bilgisayar (pc) kısacası her türlü dosya paylaşımı yapmanıza yardımcı olan SHAREit programını kullanmanız gereken dosya paylaşım programı arsında dır. Program dosyaların bu fotoğraf – video olabilir kalitelerini düşürmeden ve hızlı bir şekilde paylaşım yapabilir.

SHAREit’i kullanmak için tek gereken şey akıllı cihazlarınıza uygulamayı kurmanızdır, programı kurduktan sonra kablosuz şekilde paylaşımlara başlayabilirsiniz. Ayrıca program Türkçe seçeneğinin de olması ayrı bir güzelliktir.

Hemen indir butonuna basınca açılan sayfadan aşağıda diğer indirme seçeneklerinden istediğiniz cihaz için indirme yapabilirsiniz.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

SHAREit YAPILAN YORUMLAR