Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PlayLater

PlayLater

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

PlayLater 

internet bağlantısı varken izlemiş olduğunuz videoları daha sonrada izlemek istediğiniz zaman internet bağlantısı gerektirmektedir. Bu durumda PlayLater ile internet bağlantısı mevcut iken izlemiş olduğunuz video ve filmleri daha sonra tekrar internet bağlantısı olmadan izlemenizi sağlamaktadır. Çeşitli ünlü video barındıran web siteleri (YouTube, CBS,Pandora vs) gibi sitelerden rahatça izlemiş veya dilediğiniz videoların kopyasını kaydederek daha sonra internet bağlantısı olmadan izleyebilirsiniz.Böylece PlayLater ile favori , komedi gibi izlemek istediğiniz videoları çok rahat bir şekilde kaydedebilirsiniz. Kolay ve profesyonel bir arayüzüne sahip olan PlayLater kullanıcıların işlemlerini daha düzenli yapabilecekleri için anlaşılır bir arayüze sahiptir.

Genel özellikler:

  • 1- Dilediğiniz videoları, filmleri ve tüm müzikleri PlayLater sayesinde kaydederek daha sonra kolayca tekrar tekrar izlemenizi sağlamaktadır.
  • 2- PlayLater ile yapabileceğiniz işlemleri daha kolay halledebilmeniz için PlayLater arayüzünü kullanıcılara özel olarak kişileştirebilirsiniz.
  • 3- Tek bir tuşla dilediğiniz video dosyalarını indirebilirsiniz.
  • 4-, YouTube, CBS, Pandora, FOX, NBC, HBO, Amazon, TLC, CNNESPN gibi gelişmiş video barındıran sitelerden kaydetme işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

PlayLater BENZER İÇERİKLER
PlayLater YAPILAN YORUMLAR