Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PCMedik

PCMedik 8.5.9

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

PCMedik kullanarak çok kolay bir şekilde bilgisayarınızın işletim sisteminde çeşitli çökme durumundan kurtulma ve performans arttırılması için genel ayarlar yapmanızı sağlamaktadır. PCMedik ile bilgisayarınızın ani durumlarda çökme durumunda bilgisayar sistemini güvenli hale getirmenize yarar. Sadece bilgisayar sistemini çökmelere karşı değil diğer yandan çeşitli gerçekleştirebileceğiniz sistem performansını arttıra bileceğiniz ayarlardan sonra bilgisayar sisteminin fark edilebilir  derece performans artışı sağlayabilirsiniz. Böylece ani sistem çökme ve aşırı sistem yavaşlamalarını PCMedik kullanarak çok kolay bir şekilde giderebilir siniz.

Genel özellikler:

  • 1- PCMedik kolay kullanabileceğiniz ve başarılı arayüzü sayesinde ayarlarını çok kolay bir şekilde başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • 2- PCMedik gerçekleştireceğiniz ayarlar sonrasında her hangi bir kilitlenme ve donma gibi bir hatalar olmamaktadır.
  • 3- Hataları tarayarak bulup ortadan kolayca kaldırabilirsiniz. Otomatik hata düzenleme işlemleri gerçekleştirebilir böylece sistem hatalarından kurtulur sistemin daha performanslı çalışmasını sağlarsınız.
  • 4- Bu sürümü deneme olarak yayınlanmıştır.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

PCMedik 8.5.9 BENZER İÇERİKLER
PCMedik 8.5.9 YAPILAN YORUMLAR