Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ooVoo

ooVoo

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

ooVoo ile oluşturacağınız ücretsiz ooVoo hesabı ile dünya üzerinde tüm kullanıcı, arkadaş, iş ortaklarınız ile çok rahat bir şekilde sesli ve görüntülü konuşma imkanından yararlanabilirsiniz. ooVoo kullanıcı arası sohbet işlemlerinizi çok daha kaliteli bir görüntü ile gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Devamlı gelişmekte olan ooVoo 6 farklı kişi ile aynı anda sesli ve görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz. ooVookullanarak video mesajları gönderebilir dilerseniz alabilirsiniz.Arkadaşlarınızla daha hızlı sohbet işlemi gerçekleştirmek için program içiarama veya arkadaşlarınızı oluşturmuş olduğunuz listelere ekleyerek daha hızlısohbet gerçekleştirebilirsiniz.Diğer kullanıcıların sizi daha hızlı bulmalarıiçin kendi kullanıcı linkini paylaşabilirsiniz.

Genel özellikler:

1- Kısıtlama olmaksızındilediğiniz tüm kullanıcılar ile dünyanın neresinde olursanız olun ooVoo ilerahat ve hızlı bir şekilde sesli ve videolu görüşme işlemigerçekleştirebilirsiniz.

2- Arkadaşlarınız vediğer iş ortaklarınız vs. kullanıcıların sizinle sohbet etmelerinikolaylaştırmak için diğer kullanıcılara kişisel linkinizi paylaşarak sohbetkitlesi oluşturabilirsiniz.

3- ooVoo ile 6 kullanıcıile aynı anda görüntülü veya mesaj ile sohbet kitlesi oluşturabilirsiniz.

4- Bu profesyonelprogramı ücretsiz kullanabilirsiniz.

Gizlilik:

– Kişi listelerinizeeklemiş olduğunuz kullanıcıları dilerseniz daha sonra güvenliğiniz içindeğiştirme imkanı sunmaktadır. Sizinle sohbet etmek isteyen kullanıcılarıbelirleyebilirsiniz.

– Gerçekleştirmiş olduğunuz sohbet ile kullanıcılar arası video veya dosya paylaşım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

ooVoo BENZER İÇERİKLER
ooVoo YAPILAN YORUMLAR