Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Okey

Okey 2.0

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

Okey Oyunu, Bildiğiniz üzere Türkiye de en çok oynanan oyunlar arasında okey gelmektedir. Genel olarak 4 kişiyle oynanmaktadır. Hiçbir internet bağlantısı gerektirmeden oyunu oynayabilirsiniz. Programın sol kenarında bulunan seçenekler vasıtasıyla yeni bir oyun açabilir,taşlarınızı otomatik olarak dizebilir, çifte gitmek istiyorsanız program otomatik olarak çift olan taşları dize bilirsiniz. Bu Okey Oyunu nda  Ayarlara girerek arkaplan rengini değiştirebilir,oyunculara sanki gerçek arkadaşlarınızla oynuyormuşsunuz gibi isimler verebilir, taşların veya ıstarkanın rengini değiştirebilir ve düşülmesi gereken puan limitini isteğiniz üzerinde değiştirebilme olanağına sahipsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu oyun sayesinde bilgisayar üzerinde okey oynamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Nasıl oynanır?

Oyunda toplam 106 adet taş bulunmaktadır. Kırmızı,Yeşil , mavi ve siyah olamak üzere 4 çeşit renk seti + 2 adette sahte okey bulunmaktadır.

Taşlar zar yardımıyla eşit şekilde dağıtılır, oyunun başında sadece 1 kişiye fazlalık bir taş verilir. Oyunda amaç belirlenmiş bir puanı tüketmek. Oyunculardan kim 0 (sıfır) puana ulaşırsa oyuncu oyunu galip olarak bitirir. Elinizde ki taşları per(en az sıralı 3 taş) yaparak elinizde taş bırakmamaya özen gösterin. İyi Eğlenceler.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

Okey 2.0 YAPILAN YORUMLAR