Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Nvidia’nın RTX Serisi Açığa Çıktı

Nvidia’nın RTX Serisi Açığa Çıktı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...
Nvidia RTX

Yeni ekran kartı moddeli ile oyuncuları heyecanlandıran GeForce RTX Ekran kartları önceki ekran kartı serisi olan GTX’i yok edebilecek mi ?

GTX 1080 ve 1080 Tİ ekran kartlarının fiyatları gözleri korkuttuğu biliniyor peki RTX fiyatları da Türkiye fiyatını bekleyen oyuncuları üzermi ne yazık ki öyle. RTX Türkiye fiyatları önceki GTX 10 serisine göre 2, 3 katı daha pahalı geliyor.

Türkiye de bakabileceğiniz RTX modelleri ve fiyatları yüksek olduğu için belki bazı oyuncular bir süre daha GTX serisi ekran kartlarını kullanmaya devam edebilir veya alabilir hem son çıkan oyunlarda GTX 1080 Tİ, GTX 1080 ekran kartları tatmin edici sonuçlar veriyor veya biraz daha az fiyatları ile  GTX 1070 Tİ, GTX 1070, GTX 1060 Tİ, GTX 1060, GTX 1050 Tİ ekran kartları da biraz daha az performans verse de yine tatmin edici sonuçlar veriyor. Ama yine de en iyi grafikte oyunları oynamak veya işlerini yapmak isteyenler RTX serisini hemde doların düşmesini bekleyebilir ve yeni çıkan GeForce RTX seisine kavuşabilir.

 

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

Nvidia’nın RTX Serisi Açığa Çıktı YAPILAN YORUMLAR