Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Nero Burning ROM

Nero Burning ROM 2014

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

Nero Burning Rom, kalıp dosyalarını DVD, CD vs. disklere yazdırmak/yakmak ve ses, video dosyalarınızı yaratmaya yarayan her türlü işletim sisteminde (OS) çalışabilen, kolay kullanıcı arayüzüne sahip olması sizlere yardımcı olmaktadır. Güncel sürümleri bulunmaktadır fakat ücretlidir. Nero, birçok işletim sistemini desteklediği gibi, İOS, Android vs. mobil işletim sistemini de sorunsuz olarak desteklemektedir. Tablet Bilgisayarınızda da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Nero TV Oynatıcı özelliği ile İnternet üzerinden istediğiniz bir filmi veya videoyu DVD,CD vs. gibi disklerinize sorunsuzca yazdırabilir/yakabilirsiniz. Oldukça Gelişmiş bir medya yönetimine sahiptir. Nero SecurDisc tarafından sorunsuz olarak desteklenmektedir. Dijital imza veya şifreleyerek dosyalarınızı şifreleyerek, dosya güvenliğinizi sağlamaktadır.

Yardımcı Özellikler;

1- Diğer Cihazlarda kullanımı için biçim değişikliği yapabilirsiniz.

2- Yazdıracağınız dosyanızı program üzerine sürükle-bırak özelliğine sahiptir.

3- Yazdırma işlemi bittikten sonra yazdırdığınız dosyayı kaydederek tekrar farklı disklere yazdırma işlemi yapabilirsiniz.

4- Yazdırma yapmadan önce kopyalarken yazdırma sayısını belirterek seçiminiz kadar yazdırma işlemi yapabilirsiniz.

Kullanımı

Nero Burning Rom kurduktan sonra Nero Burning Rom Yazdırma Panelini açıp kalıbı programın üzerine sürükle/bırak özelliğini kullanarak veya program sayesinde dosyayı seçip diske yazım hızını, dosya yazdırma sayısını ayarlayıp, YAZDIR butonuna tıklayın program kalıp oluşturma işlemini başlatmış olur. Daha sonra işlem bitiminde tekrar işlem tamamlanmasına yazım yapılacak diski takmanıza dair uyarı gelecektir. Yazım yapılacak diski yerleştirin fakat takılacak olan disk(DVD, CD vs.) daha önce üzerine yazım yapılmaması gerekmektedir. Yazım yapılmadıysa diski yerleştirin otomatik disk yazma işlemine başlayacaktır. Bu işlem yazma boyutuna göre biraz zaman alabilir.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

Nero Burning ROM 2014 BENZER İÇERİKLER
Nero Burning ROM 2014 YAPILAN YORUMLAR