Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
afterburner-logo

MSI Afterburner 4.6.2

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

MSI Afterburner 4.6.2 fps ölçme, sıcaklık ve performans ölçme

Oyun oynarken veya grafiksel işlemlerinizi gerçekleştirirken yüksek performans almanız daha akıcı, rahat bir işlem yapmanızı sağlar donanımsal sıcaklık değerleri artıkça bilgisayarınızın sıcaklığı arttıkça almış olduğunuz performans haliyle azalacaktır. Bilgisayarınızda ki performansın ne durumda olduğunu öğrenmek analiz etmek isterseniz MSI Afterburner 4.6.2 programını ilk denemeniz gereken programdır. Programda almış olduğunuz performans diğer bir ifadeyle Fps değerlerini öğrenebilmenizi en basit ve doğru bir şekilde sağlar.

Msi Afterburner kullanımı 2019 sürümü (son sürüm) olarak ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz. Program otomatik olarak donanımlarınızı tarayıp ilk açılışta cpu sıcaklıklarını ve hız değerlerini sizlere göstermekte. Oyunlar da Fps göstergesini diğer programlara nazaran daha fazla özelleştirilebilen içerikleri sayesinde daha hoş bir görüntü yakalayabiliyorsunuz yazını rengini boyutunu, konumunu ve fontunu ayarlamanıza olanak sağlıyor.

msi-afterburner-temalar

Programda ayrıca faklı bir temalar içerisinde oyuncular için kırmızı alevli bir teme yada klasik sevenler için sade tema ve daha bir çok renkli içi açan temaları kullanımı da sunuyor msi afterburner programı. Msi afterburner fps gösterme ayarında birçok ayrıcalık var bunları isteğinize göre açabilirsiniz mesela fps veya sıcaklık, kullanım değerleri grafiksel olarakta görüntülenebiliyor bazı göstergeler için ayarlayabilirsiniz.

Performans bilgilerinizi en iyi şekilde gösteren msi afterburner programını hemen ücretsiz indirebilirsiniz.

MSI Afterburner 4.6.2 BENZER İÇERİKLER
MSI Afterburner 4.6.2 YAPILAN YORUMLAR