Sponsorlu Bağlantılar

Mozilla Thunderbird 45.0
300 indirilme

  • Lisans: cretsiz
  • Gereksinimler:WinXP/Win7/Win8/Win8.1/Win10
  • Dosya Boyutu:33,2 MB
  • Üretici:Mozilla

Mozilla thunderbird kullanarak daha hızlı ve güvenli bir şekilde e-posta deneyimi sunmaktadır. Siz e-postanızı okurken güvenlik amaçlı zararlı yazılım bulaşma sonuçlarından uzaklaştırır. Mozilla thunderbird daha güvenli ve hızlı çalışabilmek için Mozillla ile birlikte entegreli çalışmaktadır.E-postalarınızı okumayı daha güvenli hale getirmiştir.


Genel özellikler:

1-  Posta Arşivleme:

Gelen postalarınızı arşivleyerek koruma altında saklayabilirsiniz böylelikle gereksiz yere gelen kutusunda bekletmemiş olursunuz ve posta karışıklığı meydana gelmesini önlemiş olursunuz.

2- Mail Kurulum Sihirbazı:

Bu özelliğini kullanarak yapacağınız ayarlama sayesinde önemli servislerden gelen  maillerinizi  kaydederek daha hızlı erişim  gerçekleştirmenizi sağlar.

3- Otomatik Dosyalama:

Kullanarak diğer farklı e-postalardan gelecek olan mailllerinizi belirtmiş olduğunuz dosyaya otomatik olarak toplayabilirsiniz.

4- Tasarım Araç Çubuğu:

Mozilla thunderbird’e kendi içerisinde gerçekleştirdiği arama çubuğu ve sekmeler bulunmaktadır. Bulunan sekmeleri size özel olarak kişiselleştirebilirsiniz.

5- Adres Defteri:

Kişileri tek bir işlem yaparak ekleyebilir ve yine tek  bir işlem sayesinde  düzenleme yapabilir. Kişiler hakkında önemli bilgiler ve doğum günlerini kaydederek daha sonra öyrenebilrsiniz.

6- Gmail Entegrasyonu:

Bulunan tüm dildeki hesaplarla sorunsuz bir şekilde  dosya arası senkronizasyonu sorunsuz yapabilmenizi sağlar.


Sponsorlu Bağlantılar
İndir

Ekran Görüntüleri

Mozilla Thunderbird Ekran Görüntüsü 1
Sponsorlu Bağlantılar

Mozilla ThunderbirdDiğer Sürümleri