Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

Office 2013

Windows 8 arayüzüyle esinlenerek üretilen office programlarından olan Office 2013 çıkmadan önce ön izlemesini yayınladı.Yazılıma önceki sürümlere nazaran bir çok özellik entegre edildi. Kullanımı oldukça basit bir arayüzü ile tasarlanan program birçok kullanıcı tarafından popüler office programı olarak kabul görmektedir. Microsoft şirketinin ve kullanıcıların benimsediği belgelerin sade görünüşü bu sürümde de korundu.

Office 2013 bulut bilişimi sisteminden de yararlanmaktadır. Artık Windows Phone 8 ile eklenebilecek ve bulut sistemi yardımıyla dosyalarınızı paylaşabilecek ve dosya alışverişinde bulunabileceksiniz. Tabletler vasıtası ile Office yazılımınızı dokunmatik olarak da kullanabileceksiniz. Microsoft Şirketi, office programlarında SkyDrive sistemini de kullanma imkanı sağladı. Office 2013 kullanımı kolay, sadeve şık tasarımıyla göz kamaştırıyor.

Windows 8 ile birlikte oldukça gelişme gösterdi. Önce ki sürümlere nazaran oldukça görsel zenginlik katıldı. Office2013 ile artık işleriniz hem kolay hem zevkli hale geldi.

Not: Office 2013 ü sadece Windows 7 ve Windows 8 Release Preview işletim sistemleri kurulu bilgisayarlarda deneyebilmektesiniz.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

Microsoft Office 2013 BENZER İÇERİKLER
Microsoft Office 2013 YAPILAN YORUMLAR