Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Microsoft Excel Viewer

Microsoft Excel Viewer

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

Excel Viewer (Türkçe) office programında mevcut olan excel kurulu olmadan Excel Viewer ile XLS dosyalarını açabilirsiniz. Açılan dosyayı yazdırabilirsiniz. Fakat açılmış olan dosyaları kaydedemez, yeni XLS dosyaları açamaz ve çalışma kitabı oluşturamazsınız. Karşıdan dosya görüntülemek istendiğinde bilgisayar üzerine yükleme yapmanız gerekmektedir. Fakat görüntülenmek istenen dosyalar WindowsLive SkyDirive üzerine depolanırsa indirme işlemi gerektirmeden görüntüleme işlemi gerçekleştirmektedir. Gerekli şart ve izinlere sahipseniz Excel Web Appyardımı ile web sayfalarında XLS dosyalarını açabilirsiniz. Hotmail e bağlantı kurularak XLS dosyaları paylaşabilirsiniz. Hotmail ile dosya paylaşımı için hesap oluşturmanız ve var olan hesaptan paylaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıdaki uygulamalar  içingeçerlidir:

Microsoft Excel 2010 – MicrosoftOffice Excel 2007 – Microsoft Office Excel 2003 – Microsoft Excel 2002 -Microsoft Excel 2000 – Microsoft Excel 97

Not

Excel Viewer sadece 32 bit desteği bulunmaktadır fakat 64 bit işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

XLS dosyaları paylaşabilirsiniz. Hotmail ile dosya paylaşımı için hesap oluşturmanız ve var olan hesaptan paylaşım gerçekleştirebilirsiniz.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

Microsoft Excel Viewer BENZER İÇERİKLER
Microsoft Excel Viewer YAPILAN YORUMLAR