Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
J. River Media Center

J. River Media Center

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

J. River Media Center çoklu medya oynatıcısı (ses,video,resim) olarak kullanabileceğiniz profesyonel bir medya oynatıcısıdır. Gelişmiş olan J. River Media Center ile bulunan sesler üzerinde ekolayzer gibi ayarlamlar yapmanızı desteklemektedir. Taşınabilir cihazları desteklemektedir. Kullandığınız taşınabilir cihazlarınız dan J. River Media Center sayesinde kopyalayabilir ve J. River Media Center penceresine ekleyebilirsiniz. Çeşitli resim formatları destekler ve resimlerin efektlerini desteklemektedir. Video,ses ve resim dosyalarınızı J. River Media Center içerisinde ayrı bir şekilde bölümlere ekleyebilirsiniz. Çeşitli ve zengin J. River Media Center temalarından ve tasarımlarından yararlanabilir ve kişileştirebilir siniz.

Genel özellikler:

  • Her türlü medya dosyalarını çok kolay ve başarılı bir şekilde açmaktadır.
  • Kullanımı oldukça basit olan J. River Media Center gelişmiş ayarları ve arayüzü sayesinde işlemlerinizi daha kolay gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.
  • J. River Media Center dilediğiniz gibi kullanın diğer taşınabilir cihazlara bağlanın ve içerisine dosyalar aktarın.
  • J. River Media Center kullanarak seslerinize ekolayzer ayarı sayesinde sis biçimini değiştirebilir. Her türlü görsel ve efektleri desteklemektedir.
  • Uzaktan kumanda desteği sayesinde kumanda vasıtasıyla desteklediği sinyal sayesinde kumanda ile yönetebilirsiniz.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

J. River Media Center BENZER İÇERİKLER
J. River Media Center YAPILAN YORUMLAR