Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iobit-uninstaller-pro-logo

IObit Uninstaller 8.6.0

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

IObit Uninstaller 8.6.0 indir ücretsiz (Program Kaldırma)

Bilgisayarınızda bir çok programı yüklüyorsunuz değil mi grafik tasarım, video oynatıcıları, oyunlar gibi bir çok programı yüklüyoruz ama bunlarında bazılarını veya bir kaçını toplu halde silmek için fazla uğraşmamak ve daha önemlisi sildiğimiz programların arkada kaldığı herhangi bir dosyasının olmasını istiyorsunuzdur çünkü her ne kadar programı normal bir şekilde kaldırsak’ta arka planda en azından kayıt belgeleri veya icon resimleri durabilir.

IObit Uninstaller 8.6.0 programının sunduğu en büyük artılarında biride sildiğiniz programların ana dizininde ve başka bir yerde kayıtlı dosyası varsa onu da tarayıp silmesidir bu sayede programdan da tamamen kurtulmuş olursunuz. Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra açmanız haline programı bilgisayarınızda kurulu olan bütün programların bir listesi yapacaktır ayrıca sol tarafta bir menü göreceksiniz bu menüden son kurulanlar, tüm programlar vb. kategorilerden de kolay bir listeyi görebilirsiniz. Silmek istediğiniz programları tek tık ile silme işleminizi başlatabilir yine bir kaç tane programı seçip toplu bir halde kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

IObit Uninstaller 8.6.0 da güncellemesi var ise kolayca kontrol edebilir son güncel sürümü yine kolayca indirebilirsiniz ayrıca programda özelleştirme ayarları mevcuttur bunlardan bir isterseniz programın arka planın ve temasını değiştirmeniz olacaktır bu sayede daha hoş ve kendine göre bir program görüntüsü oluşturabilirsiniz bu tamamen size ait.

IObit Uninstaller 8.6.0 programını son sürüm olarak ücretsiz bir şekilde hemen indirebilirsiniz.

IObit Uninstaller 8.6.0 BENZER İÇERİKLER
IObit Uninstaller 8.6.0 YAPILAN YORUMLAR