Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
HESK Help Desk Software

HESK Help Desk Software

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

HESK Help Desk Software

Kullanımı oldukça kolay olan ve kullanıcıyı kasmayan bir Yardım Masası Scripti dir. Genellikle alışveriş sitelerinde görmüş olduğunuz, kullanıcılar için oluşturulmuş Soru – Cevap Şeklinde bir yardım paneli de diyebiliriz. Bildiğiniz üzere birçok web sitesin de iletişim bölümünde verilen bilgiler yeterli olmamakta ve kullanıcıların sorunlarına çözüm teşkil etmemektedir. İşte HESK Help Desk Software  bu gibi sorunlara bir çözüm yolu üreterek, online bir sistem kurarak hem kullanıcıların kafalarında oluşan sorulara cevap oluşturmakta hem işlerinizi yüksek oranda, plan çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Hesk in Müşterilere tanıdığı imkanlar sınırsız diyebileceğimiz kadar fazladır. Bu imkanlardan bazıları şunlardır;

– Müşteriler Yeni Soru Kaydı panelinden yeni sorularına çözüm arayabilmektedir ler.

– Tüm soru kayıtlarına çeşitli soru numaralar  verilerek karmaşıklığın ve gereksiz tekrar yapılmasının önüne geçilmektedir. Eğer soru numarasını unutursanız, E-Posta yoluyla tekrar öğrenebilirsiniz.

– Soru kaydı yapılırken kötü amaçlı form dolduranlara tolerans gösterilmemektedir. Soru kaydı yapılması gereken ekranda Güvenlik Resmi veya Güvenlik sorusu sorulmaktadır. Bu engel geçilmediği müddetçe hiçbir işlem yapılmamaktadır.

– Eğer kullanıcı, kafasında oluşan soruları yazılı olarak soramadığı durumlarda  Resim veya diğer türlü yollarla anlatabilme imkanı sunulmuştur. Bunun için Panele dosya veya resim ekle ibareleri konulmuştur.

– Müşterilerin görebileceği sayfalar oldukça sade ve şık bir arayüzle hazırlanmıştır.

– Sıkça verilen cevaplar var ise bu cevaplar için Hazır Cevaplar bölümüne kaydetmeniz ve tek bir tıklama ile cevabınızı vermeniz sağlanmıştır. Dolayısıyla işten ve zamandan kazanç sağlanmaktadır.

– Kullanıcıların doldurması gerektiği alanları dilerseniz zorunlu kılarak bir çok işlemi doldurmadığı müddetçe kısıtlayabilme olanağına da sahipsiniz.

– Kolay arama yapabileceğiniz bir kutucuk yardımıyla dilediğiniz soruyu arayabilirsiniz.

– Soruları veya cevapları başka bir dillere de çevirebilme olanağına sahipsiniz.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

HESK Help Desk Software BENZER İÇERİKLER
HESK Help Desk Software YAPILAN YORUMLAR