Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
GroupMail Free Edition

GroupMail Free Edition

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

Group Mail Free Edition bazen veya daha sıklıkla tüm gerekli arkadaşlarınıza aynı e-posta iletmek için ayrı ayrı gönderme işlemi zaman almaktadır. Group Mail Free Edition kullanarak çok rahatlıkla istediğiniz arkadaşlarınıza aynı e-posta gönderme işlem gerçekleştirebilirsiniz.İşlevsellik bakımından oldukça basit ve kullanışlıdır. Böylece zamandan kazanmış olursunuz. Aynı kişilere aynı e-posta gönderecekseniz Group Mail Free Edition kullanarak kişileri ayrı bir gurup oluşturarak aynı e-postanın iletilmesini  sağlayın. Group Mail Free Edition ile göndermiş olduğunuz e-postalar otomatik kullanıcı isimlerini bulduğu için her kişinin ismini yazma gereği duymazsınız. Mesela selam  name  nasılsınız ile gönderirseniz name ismi göndermiş olduğunuz kullanıcının ismini otomatik algılamaktadır. (selam burak nasılsın, selam Melis nasılsın.. vs.)

Genel özellikler:

1- İşlemlerinizi çok daha hızlı ve düzenli gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.
2- Kullanımı oldukça basit ve kullanışlı olmasına rağmen ücretsiz sunulmaktadır.
3- İletilmesi gereken mesajı yazarak kişi isimleriniz tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan GroupMail Free Edition otomatik kullanıcı isimlerini algılamaktadır.
4- Aynı e-postalar iletilecek kişileri ayrı bir gurup yaparak aynı e-postaların iletilmesiniz sağlamış olursunuz. sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

GroupMail Free Edition BENZER İÇERİKLER
GroupMail Free Edition YAPILAN YORUMLAR