Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
gif2apng

gif2apng

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

gif2apng kolay kullanılabilir ve anlaşılabilir arayüzü sayesinde PNG formatında hareketli animasyon oluşturmak için kullanabileceğiniz son derece gelişmiş bir programdır. Böylece GIF formatın da oluşturulmuş hareketli animasyonları çok kolay bir şekilde PGN formatında hareketli animasyonlara dönüştürebilirsiniz. Hareketli animasyonlarda GIF formatı daha çok kullanılmaktadır, fakat PNG formatında oluşturulmuş bir hareketli animasyonla kıyaslandığı zaman GIF formatı dosya boyutu fazladır. Bunun için PNG formatı kalitesi oldukça yüksek ve boyutları oldukça küçüktür buda dosya paylaşım sırasında paylaşma hızını arttırmaktadır.gif2apng Zopfli ve 7zip sıkıştırma işlemini desteklemektedir. Böylece daha az alan kullanmış olursunuz.

Genel özellikler:

1-Her türlü GIF hareketli animasyon resimlerini gif2apng ile çok rahat ve hızlı bir şekilde PNG dosyalarına dönüştürebilirsiniz.

2- Kullanımı oldukça basit olan gif2apng yüksek kalitede dönüştürme işlemi gerçekleştirmektedir.Hareketli animasyonlarınızı gif2apng ile Zopfli ve 7zip sıkıştırma işlemi gerçekleştirerek daha az boyutlar kazandırmış olursunuz. sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

gif2apng BENZER İÇERİKLER
gif2apng YAPILAN YORUMLAR