Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Fortnite – Güncellendi

Fortnite – Güncellendi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...
fortnite-guncellemesi-logo

Fortnite yeni güncellemesi ile birçok yeni özellikler, ekipmanlarla sezona 10 hazır mısınız?

Yeni güncelleme ile oyunda çoğu yenilikler gelmektedir, güncelleme sayesinde bir çok ekipmanlar, oynanış değişiklikleri, hata gidermeleri gibi yenileşmeler getirilen herkesin bir zamandır heyecanla bekleyen sezon 10 güncellemesi oyun severlerle buluştu. Oyun yeni güncellemesini yayınlayan Epic Games, göze çarpan ilk yenilik B.R.U.T.E adında ki robot olmakta oyun esnasında robotun silahlarını da özgürce kullanabileceksiniz robottaki silahların gücü oyunu daha keyifli bir hale getirmekle birlikte sizlerinde daha da güçlü oyuncular olmanızı sağlamaktadır.

fortnite-guncellemesi-robot

Robotta mücadele vermek tabi ki çok güzel olacaktır, ister tek olarak robota geçin hem kullanma hemde silah atışları sizin kontrolünüzde olsun ister arkadaşınızla binip kontrol birindeyken saldırı silahları diğerinin kontrolünde olsun hem bu şekilde daha fazla odaklanmış olacak daha iyi bir mücadele verebilmenizi destekler.

Güncelleme de olan belki de en çok beğenilen tarafına geçelim yani silahlara

  • Gölge
  • Bombası
  • Taktik saldırı tüfeği
  • Çakmak taşı Vuruş Tabancası
  • Yarı-Otomatik Keskin Nişancı Tüfeği

 

Yeniliklerden bazıları da hata düzeltmeleri ile ilgilidir bunlara bir ise araçların içinden geçen bombaların giderilmesi olarak bilinmekte. Güncelleme ile gelen ve düzeltilen çok fazla yenlik var bunların hepsi isterseniz alttaki bağlantıdan ayrıntısı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Epic Games Sezon 10 Güncellemesi

fortnite-guncellemesi-sezon-x

Fortnite – Güncellendi YAPILAN YORUMLAR