Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus 9.0

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

Eset Nod 32 siteminize bağlı entegre olarak çevrimdışı ve çevrimiçi tüm tehtitlere ve zararlı yazılımlara karşı korumak için geliştirilmiş son derece profesyonel sistem güvenlik aracıdır. Her kullanıcının kullanabileceği kişisel ayarlanılabilir. Her türlü tehkikelere karşı her an tetikte bekler ve karantina içine alarak sitem dosyalarına bulaşmasını önler.

Diğer son versiyonları bulunmaktadır. Son versiyonu ile daha sıkı koruma dowload yapılırken gerçek zamanlı koruma gerçekleştirmektedir.

Genel özellikler:

1- Siz dilediğiniz şekilde program veya oyunla uğraşın eset nod 32 arkaplanda tüm tarama işlemlerini sizi rahatsız etmeden ve tam ekrandan çıkmadan gerçekleştirmektedir.

2- DVD-CD, USB, diğer kartlardan bulaşacak olan tehlikeleri bulu ve bulaşma riskini ortadan kaldırır.Gerekirse tehlikeyi tamamen kaldırmak için silme işlemi gerçekleştirir.

3- Yeni veya tanınmamış olan zararlı yazılımları karantinaya alarak yazılım hakkında otomatik araştırma yaparak güvenliliği hakkında bilgi edinir ve ona göre işlem başlatır.

5- İnternete bağlıyken ve de sürümü hakkında güncelleştirmeleri kontrol ederek veri tabanını geliştirerek daha kapsamlı koruma gerçekleştirir.

6- Otomatik tetikte durur ve tarama gerçekleştirir çıkan sonuçlar hakkında rapor gösterir.

7- eset nod 32  HiPS özelliği sayesinde sistem hareket davranışlarını kaydederek sistemin daha performanslı çalışabilmesinde yardımcı olur.

8- Windows, Mac Os, Linux.. işletim sistemlerini desteklemektedir.

Tarama sonucu zararlı yazılımları ve tehtid leri kırmızı yazı ile belirtmektedir ve otomatik kırmızı zararlı yazılımları teker teker silme işlemi gerçekleştirmektedir.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

ESET NOD32 Antivirus 9.0 BENZER İÇERİKLER
ESET NOD32 Antivirus 9.0 YAPILAN YORUMLAR