Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Driver Magician Lite

Driver Magician Lite

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

Driver Magician Lite

Driver Magician Lite Windows tabanlı işletim Sisteminiz üzerinden sürücülerinizi ve aygıtlarınızı tanıyarak sizlere yedeklenebilmesi için bir olanak sağlar. Driver Magician Lite İşletim Sisteminizde ki tüm sürücüleri tanımakta ve bunların yedeğini almanız için gerekli ortamı hazırlar.Kişisel bilgisayarınızı formatlasanız (Biçimlendirme) dahi Driver Magician Liteile yedeklediğiniz kayıtlı sürücüleri çok kısa bir süre dilim içerisinde geri yükleyebilirsiniz. Artık sürücü kurulum CD si veya sürücü kurulum disketi aramanıza gerek yok. Driver Magician Lite ile anında yedekleyebilir veya geriyükleyebilirsiniz.

Yazılımın Lite sürümünde bilgisayarınızda ki her bir aygıt için ayrı klasörler içerisinde yedeklemektedir. Dolayısıyla sürücü kurulumları için karışıklığın yüksek oranda önüne geçilmiştir. Live Update cihaz tanımlayıcı özelliği mevcuttur. Ayrıca Program bilinmeyen kaynaklı uygulamaları da otomatik olarak algılar ve yedeğini almadan önce güncelleştirme ayarlarını yaparak, eski sürümlü tüm sürücüleri güncel sürümlerle değiştirir. Kullanımı oldukça kolay bir arayüzüne sahip olan Driver Magician Lite tamamen ücretsizdir.

NOT: Sürücüleri sıkıştırılmış dosyalar (.zip vb) halinde yedeklemek ve otomatik olarak kurulumu başlatılma özelliğini kullanabilmeniz için 15 günlük ücretli Standart Sürümünü indirmeniz (Download) etmeniz gerekmektedir.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

Driver Magician Lite BENZER İÇERİKLER
Driver Magician Lite YAPILAN YORUMLAR