Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Driver Magician 4.7

Driver Magician 4.7

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

Driver Magician tüm windows işletim sistemlerinde uyumlu çalışmaktadır. Böylece windows işletim sistemlerindeki mevcut sistem güncelleştirmelerini yedekleme işlemlerinizi kolaylaştırmaktadır. Driver Magician sabit disk üzerinde kurulu windows işletim sisteminde ki güncelleştirmelerin korunması için otomatik tarama işlemi yaparak bulunan güncellemerin korunması için yedekleme işlemi gerçekleştirmektedir. Yedeklenen sürücülerin internet üzerinden güncellerini bularak bilgisayar üzerine indirerek sistemin daha güncel ve performanslı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Yüklenen güncel güncelleştirmelerin sonunda eski sürümü kaydolmuş güncellemeleri silerek tekrar kaydetmek üzere güncellerini yedeklemektedir. Herhangi formatlama ve biçimleme gibi işlemlerin gerçekleştirilmedi durumda güncelleştirmeler olduğu gibi yedekte beklemektedir. Herhangi bir hata ve yanlışlıktan doğan sürücü yazılımın çökmesi ve çalışmaması durumunda Driver Magician sayesinde yedeklenen ve uygun sürücü güncellemelerini kurarak sistemi eski haline çok kolay bir şekilde geri yükleyebilirsiniz.

Genel özellikler:

1- Bilgisayarda kurulu sürücü ve sürücü güncelleri yedekleyerek olası hatalardan doğan sürücü problemlerden rahat bir şekilde eski haline Driver Magician sayesinde getirebilirsiniz.

2- Tüm  sürücü güncelleştirmelerini indirerek kurulum paketi olarak çeşitli dosya formatlarında oluşturur daha sonda kolayca kurmanızı sağlar. Tüm sürücülerin güncelleştirmelerini destekler ve sürücü ve güncelleştirmeler hakkında ayrıntılı bilgiler sunmaktadır.

3- Dilerseniz masaüstü ve belgelerinizin dahi yedeklerini Driver Magician ile kolayca oluşturabilirsiniz.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

Driver Magician 4.7 BENZER İÇERİKLER
Driver Magician 4.7 YAPILAN YORUMLAR