Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Değeri 45 TL olan – 3 Bedava Muhteşem Oyun

Değeri 45 TL olan – 3 Bedava Muhteşem Oyun

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...
play-store-oyunlar-logo

Normal satış fiyatlarının toplam 45 TL olan üç tane birbirinden güzel oyunu göstereceğim. Kısa süreli ücretsiz olarak mobil cihazınıza yükleyebileceğiniz bu oyunları indirim bitmeden indirebilirsiniz.

 

1 – Tap knife VIP (cisimleri kesin, patlatın)

Oldukça zevkli oyundur oynadıkça bırakamayacaksınız Tap knife VIP oyununda ninjaların kullandığı dört tarafı sivri ve çok keskin knife denilen bıçak tarzı aletle önünüze gelen her şeyi parçalamaya çalışacaksınız. Parçalanmak üzer gelenler bildiğiniz gibi muz, elma, karpuz falan değil daha zorları gelmekte, onları kesmek eğlencelidir ama karşınıza gelen devasa küpleri, uçakları, evler, apartmanları kesmek biraz değişik görünse de Tap knife VIP oyununda bu yapmak çok zevkli. Oyunu hemen aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Tap knife VIP (İNDİR)

tap-knife-vip

2 – Cash Knight Soul Special

Bu oyunun normalde yükleme fiyatı 37,99 TL olup kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulmaktadır indirim bitmek hemen bedava olarak mobil cihazlarınıza oyunu yükleyebilirsiniz. Cash Knight Soul Special oyununda kendi karakterinizi oluşturun düşmanlarınızı alt etmeye çalışın. Savunma silahlarınızla krallığınızı gösterin kılıcınızla korku salın… Herkes tarafından sevilmeyebilir, bazıları için çok eğlenceli bir oyun da olabilir. Oyunu aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Cash Knight Soul Special (İNDİR)

cash-knight-soul-special

3 – Tank Raid Online Premium (tank savaşı)

Son ücretsiz oyunumuz sizi tak savaşlarına götüren baya eğlenceli diyebileceğimiz oyunlardan biridir. Oyunun normal fiyatı 1,79 TL olup kısa süreli ücretsiz olarak sunulmaktadır indirim bitmeden oyunu yükleyebilir kendi tankınızla düşman tanklarını yok edebilirsiniz. Tank Raid Online Premium oyun da tankları rengarenk olması bir hoş olmakta olup tankınızda ki değişiklikler sizi çok daha güçlü biri haline getirmekte. Oyun da ki savaş arenalarında bulunan kutu tarzı yerlerde diğer tankların kontrolünü dağıtabilir beklenmedik bir saldırıyla kazanan olabilirsiniz. Kendi tankınızı özelleştirin düşmanlara korku salındıkça yani kazandıkça puanlarınızla tankınızı geliştirebilirsiniz. Bu eğlenceli oyunu aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Tank Raid Online Premium (İNDİR)

tank-raid-online-premium

Kısa süreli bu üç oyunu mobil cihazlarınıza yükleyebilir ayrı ayrı mücadelelerde baş rol oynayabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi oyunlar…

Değeri 45 TL olan – 3 Bedava Muhteşem Oyun YAPILAN YORUMLAR