Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Cyotek WebCopy

Cyotek WebCopy

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

Cyotek WebCopy ile internet üzerinde mevcut olan web sitelerini çok kolay bir şekilde bilgisayarınız üzerine indirebilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve arayüzü bakımından kullanıcı dostu olan Cyotek WebCopy oldukça kullanışlı ve başarılıdır. Cyotek WebCopy kullanarak web sitesini kopyalamak için yapmanız gereken indirmek istediğiniz web sitenin URL adresini kopyalamak ve CyotekWebCopy arayüzü içerisinde WebSite giriş formu içerisine yapıştırın ve hemenardından indirilecek web sitenin kopyasının kaydedilecek olan sürücüyü seçipindirme işlemini başlatabilirsiniz. İndirme işlemi web sitedeki bilgilere vedosyalara  bağlı kılınarak indirmehızı ayarlanmaktadır.

Genel özellikler:

1- kullanımı oldukça basit ve başarılıdır. Tüm kullanıcıların çok rahat birşekilde kullanabileceği Cyotek WebCopy istediğiniz web sitelerini dilediğinizzaman indirmenize yardımcı olmaktadır.

2- İndirme işlemi web sitesine bağlı zaman alabilir. Oldukça düzenli vebaşarılı bir şekilde indirme işlemi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

3- Cyotek WebCopy ile yapmanız gereken indirilecek web sitesinin URLadresini kopyalayıp Cyotek WebCopy içerisinde website giriş formuna yapıştırma işleminin ardından indirilecek web sitenin kaydedilecek sürücüyü ve alanı seçip indirme işlemini hızlıca başlatabilirsiniz.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

Cyotek WebCopy BENZER İÇERİKLER
Cyotek WebCopy YAPILAN YORUMLAR