Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
comodo personal firewall

Comodo Personal Firewall

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

Comodo Personal Firewall

Kendi dalında bir çok ödül sahibi olan Comodo Şirketinin sahip olduğu en iyi yazılımlarından bir tanesi. Comodo Personal Firewall , geniş sertifikalara sahip profesyonel bir Firewall (Güvenlik duvarı) yazılımıdır. Comodo Personal Firewall ile internet güvenliğiniz artık üst düzeyde.Bilgisayar üzerinde ki sistemini iç ve dış tehlikelere karşı sorunsuzca korurve size daha güvenli bir internet ortamı sağlamaktadır. Bilgisayarınıza musallat olmuş veya olmaya çalışan her türlü yazılıma karşı bilgisayarınızı profesyonel bir şekilde koruma altına almaktadır. Bilgisayarınızı her türlü hack saldırılarına karşı korumaktadır. Program otomatik olarak zararlı ve bilinmeyen uygulama bileşenlerini size bildirmek amaçlı link oluşturur ve size sunar.Zararlı kodlar bilgisayarınıza ulaşmadan önce hatalı veri paketlerini kontrol eder ve düzeltilmesi için otomatik olarak işleme koyulur. Ayrıca bilgisayarınızda ki her türlü paket verilerinizi birbiriyle ilekarşılaştıra bilmektedir. Her türlü bilgisayar korsanlarına karşı bilgisayarınıza tam koruma sağlar. Herhangi bir yazılımın bilgisayarınıza indirilmeden önce sahip olduğu bileşenleri hakkında kimlik denetimi yaparak size geniş bir rapor sunmaktadır. Bilgisayarınızda çalışmakta olan programların gösterdikleri davranışları denetleyerek hatalı veya tehlikeli tüm davranışlara adeta dur diyerek sisteminize tam bir koruma sağlamaktadır. Tüm truva protokollerine karşı savunma sağlamaktadır. Comodo Personal Firewall yazılımı içerin de barındırdığı akıllı alarm vasıtasıyla bilgisayarınızda ki tüm hatalı işlemler de devreye girerek size bir uyarı gönderir ve izlemeniz gereken yolları size gösterir. Windows Şirketinin işletim sistemlerinde barındırdığı tüm güvenlik duvarlarıyla oldukça iyi bir uyum sağlayabilmektedir. Comodo Personal Firewallyazılımı ile kişisel güvenlik duvarı oluşturmak ve kaydetmek artık çok kolay.Bilgisayarınızda ki tüm verilerin kontrol trafiğini sağlayarak veri karışıklığına da son vermektedir. Minimum 10.000 ve üzeri uygulamanın zararlı kodlarını tanımaktadır. Comodo Personal Firewall ile Akıllı PopUp önleyiciler sayesinde artık zararlı ve yararlı PopUp ları ayrımak çok kolay hale geldi.Bilgisayar açıldığı andan, kapatılma anına kadar otomatik olarak devam etmektedir. Yani bilgisayar açıldığı anda otomatik olarak devreye girmektedir.Ayrıca yazılım kendini otomatik olarak update (Güncelleştirebilir)edebilir. Kullanıcı Arayüzü oldukça geliştirildi.  Programı başlattığınız anda sol üst tarafta üç adet seçenek çıkmaktadır.

1- Kişisel Güvenlik Duvarı:

Bu seçeneğe tıklandığı zaman sağ bölümde kullanılan yazılımın hangi işlerde fayda sağladığını anlatan yazılar çıkmaktadır. Show Application Window (Uygulama Penceresini Göster) seçeneği çıkmaktadır.

2- Available Application (İşeYarayan Uygulama)

3- New Services & Offers (YeniServis ve Yeni Teklifler)

Not: Yazılımı bilgisayarınıza kurduktan sonra 30 günlük bir kullanma süreniz mevcuttur. 30 günün sonunda sizden bir lisans yenileme isteyecektir. Lisansı da ücretsiz olarak programa gireceğiniz Kendi Kişisel E- Postanıza otomatik olarak gönderilecektir. E- Postanız dan girerek programı sınırsız olarak etkinleştirebilir siniz.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

Comodo Personal Firewall BENZER İÇERİKLER
Comodo Personal Firewall YAPILAN YORUMLAR