Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Comodo Internet Security

Comodo Internet Security 2016

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

Comodo Internet Security

Comodo Şirketi nini üretmiş olduğu kendi dalında en başarılı sayılabilecek bir internet güvenlik yazılımıdır. Kendi dalında birden çok ödüle sahip olan Comodo, İnternet üzerinde de bilgisayarınızın güvenliğini sağlamaktadır. Comodo Şžirketi nin kendisinin var olan Güvelik duvarının (Firewall) ve yine kendisinin var olan antivirüs yazılımlarının birleşmesiyle oluşturduğu yepyeni bir yazılım (İnternet Security) ile yine dünyada ses getirmeyi başarmaktadır. Yazılımın en güzel yanlarından birisi de kendisini otomatik olarak güncelleyebilmesidir. Comodo İnternet Security tamamen ücretsiz ve profesyonel bir yazılımdır. Kullanımı oldukça basit bir arayüzüne sahiptir. Yazılım E-Posta taraması yapabilir, çalışıyor olan tüm programları izleyebilir, solucan benzeri virüslere karşı bir savunma mekanizması oluşturabilir. Veritabanı nıda bulunmayan virüs tiplerini de gelişmiş sezgisel yapısı ile otomatik olarak veritabanı na kaydederek bilgisayarınıza tam koruma sağlar. Otomatik olarak taratma seçeneğiyle beraber manuel tarama seçeneği de mevcuttur. Manuel tarama seçeneği ile dilediğiniz bir alanı seçerek tarama yaptırabilir ve casus yazılımlardan bilgisayarınızı arındırabilirsiniz.

Kullanıcı Arayüzü oldukça geliştirildi.  Programı başlattığınız anda sol üst tarafta üç adet seçenek çıkmaktadır.

1- Kişisel Güvenlik Duvarı:

Bu seçeneğe tıklandığı zaman sağ bölümde kullanılan yazılımın hangi işlerde fayda sağladığını anlatan yazılar çıkmaktadır. Show Application Window (Uygulama Penceresini Göster) seçeneği çıkmaktadır.

2- Available Application (İşe Yarayan Uygulama)

3- New Services & Offers (Yeni Servis ve Yeni Teklifler)

Comodo İnternet Security ile bilgisayarınız üzerinden gönül rahatlığıyla internete bağlanabilirsiniz. Yazılım üç ana ögeden meydana gelmektedir. Bunlar;

1- Comodo Şžirketinin kendisine ait kişisel ve gelişmiş bir güvenlik duvarı (Firewall)

2- Bilgisayarınıza ciddi anlamda koruma sağlayan bir antivirüs yazılımı,

3- Son olarak da ProActive Defense adı verilen Trojan, keylogger, spyware, malware gibi zararlı tüm bileşenlere karşı güçlü bir savunma sistemi yazılımı.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

Comodo Internet Security 2016 BENZER İÇERİKLER
Comodo Internet Security 2016 YAPILAN YORUMLAR