Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Camfrog Video Chat

Camfrog Video Chat

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

Camfrog Video Chat karşı taraf ile aynı anda ses ve görüntü ilesohbet etmenizi sağlamaktadır. Ayrıca Camfrog Video Chat kullanarak sizinisteğinize kalmış konuşma olanağı yakalayabilirsiniz. kullanımı oldukça basitve gelişmiş olan Camfrog Video Chat ile dünyanın neresinde olursanız olunsizinle birlikte dünyayı seyredebilirsiniz. Her yaşta kullanıcının çok rahatkullanabileceği Camfrog Video Chat ile sesli + görüntü veya sesli yazışmaişlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kötü amaçlı kullanıcılardan korunmak içinCamfrog Video Chat şifreleme işlemine imkan sunmaktadır. Camfrog Video Chat ileşifre oluşturabilir sizin istediğiniz kullanıcılar arası konuşmayısağlayabilirsiniz.
Genel özellikler:

1- Dilerseniz güvenli görüntüodaları oluşturabilirsiniz. Görüntü pdaları oluşturmak ücretsizdir.

2- Arkadaş veya diğer kullanıcılarile toplu tartışma sohbet ortamı görüntü + ses ile çok daha hızlı ve dahakaliteli biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

3- Çok sevdiğiniz kullanıcılarıfovori olarak kaydedin çok daha hızlı sohbet gerçekleştirin.

4- Kötü amaçlı kullanılan görüntüodalarını kolayca belirlemenizi sağlayarak huzur ve güvenliğinizisağlamaktadır.

5- Camfrog Video Chat sohbetsırasında aileniz ile çok daha rahat izleme imkanından yararlanmak için çiftmonitör kullanarak görüntüleri paylaşmanızı kolaylaştırır.

6- Yeni tanışılan kullanıcılar ilegüvenliğiniz açısından sadece sesli görüntü yerine belirlemiş olduğunuzfotoğraflarınızı koyabilirsiniz. sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

Camfrog Video Chat BENZER İÇERİKLER
Camfrog Video Chat YAPILAN YORUMLAR