Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
bandicam-son-surum-logo

Bandicam (Güncel – Son Sürüm)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

Bandicam (ekran kaydetme ve paylaşma programı)

Bandicam kolay ara yüzü sayesinde kullanıcıların kullanabileceği bir programdır. Bandicam programında o kadar işlem yapabilirsiniz ki bu işler size hiç sıkıcı gelmeyecektir. Bandicam programının üst kısımda aktif olan üç panel vardır bunlar;

1 : Genel Seçenekler

  • Genel seçenekler panelinin içinde altı ayrı panel bulunmaktadır bunlar ;
  • Genel : Bu panel de programda yapmış olduğunuz işlemlerin tam bir kontrolünü yapıyorsunuz ve kendi stilinizi yaratırsınız.
  • FPS : Yapmış olduğunuz işlemlerin ekranda nasıl durmasını istediğinizi seçiyorsunuz ve bu işlem ile kullanıcılar kendi tarzlarını yaratmış olurlar.
  • Video : Kullanıcılar için Video çekmek isteyenler buradaki kısa yol tuşları ve ayarlarını kendi tarzlarına uygun yaparlar ve iyi bir zaman geçirmeleri için güzel bir uygulamadır.
  • Görüntü : Kullanıcılar için Görüntü  çekmek isteyenler buradaki kısa yol tuşları ve ayarlarını kendi tarzlarına uygun yaparlar ve iyi bir zaman geçirmeleri için güzel bir uygulamadır.
  • Çıktı : Çıktı panelinde yapmış olduğunuz kayıtları görüntüler ve buradan silme , oynatma , düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Bilgi : Bandicam programı ile ilgili bilgiler bu panelde yer almaktadır.

2 : Video Kayıt : Video kayıt paneline tıkladığınız zaman video kayıt çerçevesi gelir ve istediğiniz yere sürükleyerek oradaki kaydı yaptırabilirsiniz.

3 : Dosya Açma : Dosya açma paneline tıkladığınızda ise videoları kayıt ettiğiniz yerin penceresi açılır ve buradan o dosya ile ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

Bandicam (Güncel – Son Sürüm) BENZER İÇERİKLER
Bandicam (Güncel – Son Sürüm) YAPILAN YORUMLAR