Sponsorlu Bağlantılar

Bandicam 3.1.0
1139 indirilme

  • Lisans: Sreli
  • Gereksinimler:WinXP/Win7/Win8/Win8.1/Win10
  • Dosya Boyutu:14,9 MB
  • Üretici:Bandisoft

Bandicam kolay ara yüzü sayesinde kullanıcıların kullanabileceği bir programdır. Bandicam programında o kadar işlem yapabilirsiniz ki bu işler size hiç sıkıcı gelmeyecektir. Bandicam programının üst kısımda aktif olan üç panel vardır bunlar;

1)Genel Seçenekler :

Genel seçenekler panelinin içinde altı ayrı panel bulunmaktadır bunlar ;

· Genel : Bu panel de programda yapmış olduğunuz işlemlerin tam bir kontrolünü yapıyorsunuz ve kendi stilinizi yaratırsınız.

· FPS : Yapmış olduğunuz işlemlerin ekranda nasıl durmasını istediğinizi seçiyorsunuz ve bu işlem ile kullanıcılar kendi tarzlarını yaratmış olurlar.

· Video : Kullanıcılar için Video çekmek isteyenler buradaki kısa yol tuşları ve ayarlarını kendi tarzlarına uygun yaparlar ve iyi bir zaman geçirmeleri için güzel bir uygulamadır.

· Görüntü : Kullanıcılar için Görüntü  çekmek isteyenler buradaki kısa yol tuşları ve ayarlarını kendi tarzlarına uygun yaparlar ve iyi bir zaman geçirmeleri için güzel bir uygulamadır.

· Çıktı : Çıktı panelinde yapmış olduğunuz kayıtları görüntüler ve buradan silme , oynatma , düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz.

· Bilgi : Bandicam programı ile ilgili bilgiler bu panelde yer almaktadır.

2)Video Kayıt :Video kayıt paneline tıkladığınız zaman video kayıt çerçevesi gelir ve istediğiniz yere sürükleyerek oradaki kaydı yaptırabilirsiniz.

3)Dosya Açma :Dosya açma paneline tıkladığınızda ise videoları kayıt ettiğiniz yerin penceresi açılır ve buradan o dosya ile ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar
İndir

Ekran Görüntüleri

Bandicam Ekran Görüntüsü 1
Bandicam Ekran Görüntüsü 2
Bandicam Ekran Görüntüsü 3
Bandicam Ekran Görüntüsü 4
Bandicam Ekran Görüntüsü 5
Bandicam Ekran Görüntüsü 6
Bandicam Ekran Görüntüsü 7
Bandicam Ekran Görüntüsü 8
Bandicam Ekran Görüntüsü 9
Bandicam Ekran Görüntüsü 10
Sponsorlu Bağlantılar