Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AVS Video Kaydedici

AVS Video Kaydedici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

AVS Video Kaydetme ile HD kameralarınızı takın kaliteli bir görüntü kayıt edin. AVS Video Kaydetme ile kameralarınızdaki görüntüleri daha kaliteli formatlarda oynatılmasını sağlayın.Bu profesyonel başarılı program sayesinde eski ve düşük kalitelerdeki video ve kasetlerinizi daha kaliteli videolara sahip olması için video kalitesini yükseltebilirsiniz. Kameralarınızdaki görüntüleri AVS Video Kaydetme ile dijital ortama daha kaliteli formatlarda aktarın. HD-kameralardan gelen video dosyalarını aktarın ve kamera ile yerli formatında veya MPEG-2 bunları kayıt edebilirsiniz. Profesyonel bir şekilde hazırlanmış olan arayüzü sayesinde siz kullanıcılara rehberlik etmektedir. Çeşitli dillerde kullanabileceğiniz arayüz bulunmaktadır.

Genel özellikler:

  1. Kameralarınız ile yapacağınız çekimlerden daha kaliteli veri sağlamak için kullanabileceğiniz son derece gelişmiş ve güncel bir programdır.
  2. Eski video görüntülerinizi daha kaliteli hale getirebilirsiniz.
  3. Bulunan veya kayıt ettiğiniz video dosyalarınızı AVS Video Kaydetme ile formatlarını değiştirerek daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

AVS Video Kaydedici BENZER İÇERİKLER
AVS Video Kaydedici YAPILAN YORUMLAR