Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Avast 2016

Avast 2016

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

Avast Anti-virüs programını yüklediğimizde ilk olarak sizin masaüstünüzde hızlandırılmış bir tarama yapacaktır. Tarama bittikten sonra Avast Anti-virüs programını açmalısınız.

Avast Antivus programını açtığınızda genel bakış bölümünde Akıllı Tarama, Tarayıcı Temizliği, Ev Ağı Güvenliği, Secureline VPN ek seçeneklerini göreceksiniz. Bunlardan herhangi birini seçerek tarama yapabilirsiniz.

Tarama bölümünde ise Akıllı Tarama, Virüs Taraması, Tarayıcı Eklentileri, Süresi Geçen Yazılımlar, Ağ Tehditleri gibi taramaları yapabilirsiniz.

Araçlar bölümünde ise Secureline  VPN , Uzaktan Yardım, Kurtarma Diski, Sandbox , Safezone, Güvenlik Duvarı gibi araçları da mevcuttur istediğinizi seçip işleminizi yapabilirsiniz.

Mağaza bölmesine de girerek Çevrim içi işlemlerinizde kullanmanız gereken bir bölmedir.

Hesap bölmesinde de olduğu gibi kişisel bilgilerinizle internette bulunduğunuz süreleri değerlendirerek işlem yapacaktır.

İstatistik bölmesin de ise Dosya Sistemi Kalkanı, Web Kalkanı ,Posta Kalkanı gibi işlemlerin sonucunu gösterir ve ne kadar güvenli olduğunu gösterir.

Ayarlar bölmesinde ise Avast Anti-virüs hakkındaki Güncelleme , Kayıt , Araçlar, Sorun Bulma , Avast Hakkındaki bilgilerdir.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

Avast 2016 BENZER İÇERİKLER
Avast 2016 YAPILAN YORUMLAR