Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AIMP

AIMP

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

AİMP Medya Oynatıcı

AIMP, Birçok uzantılı ortamları sorunsuz olarak oynatmaya yarayan bir medya oynatıcısıdır. Multi format özelliği ile birçok formatı oynatmaya yaramaktadır. Bu program vasıtasıyla ses ve forma dönüştürme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. AIMP Sayesinde, Etiket düzenleyebilir, ses kaydedebilir, hassas ekolayzer ayarlayabilir, bozuk olan bir sesi iyileştirebilirsiniz. Kısayol tuşlarını istediğiniz gibi ayarlayarak, programı istediğiniz gibi organize edebilirsiniz. Tüm açık olan çalma listenizde ki sesleri, videoları vs. aynı anda kullanabilme özelliği de size sunmaktadır. Basit zamanlayıcı ile programı uyku moduna alabilir, uyandığınızda olduğu gibi geri açabilirsiniz.

Multiformat uzantıları:AC3 CDA, AAC, APE, DTS, FLAC, IT, MIDI, MO3, MOD, M4A, M4B, MP1, MP2, MP3,

.MPC ,.MTM,.OFR,.OGG,.OPUS,.RMI,.S3M,.SPX,.TAK,.TTA,.umx,.WAV,.WMA,.WV,.XM

Birden fazla çalma listesi yönetebilir, Program üzerinden herhangi bir klasörde ki sesleri, videoları vs. yönetebilir, yeni bir dosya ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

  • Audio Converter:Bu özelliklik ile çoklu kodlama yapabilirsiniz. Tek kaynak üzerinden de yapılabilir. ( Bu özellik Profesyonellerce tercih edilmektedir.)
  • Ayrıca popüler formatları da encode yapabilirsiniz. Bunlar başlıca: APE, MP3, OGG, FLAC, WAV, WMA, MusePack ve WavPack formatlarıdır.
  • Tag Editor: Bu özellik sayesinde etiketlerinizi yönetebilirsiniz. APE, Vorbis, WMA, M4A, ID3v1, ID3v2 gibi en popüler etiketleri bile düzenleme fırsatına sahipsiniz. Tüm müzik dosyaları arasında grup ile çalışabilirsiniz.Â
  • Sesli Kütüphane:Bu özellik sayesinde ses kütüphanesi oluşturmak artık çok kolay !
  • Dinlediğiniz müzikleri kaydedebilir , yönetebilir ve organizasyonunu sağlayabilirsiniz. Dinlediğiniz bir şarkıların istatistiklerini inceleyebilirsiniz.
  • İnternet Radyo: AİMP ile internet üzerinden dilediğiniz istasyondan radyo dinleme olanağına sahipsiniz.
  • Coverart Downloader:Bu özellik vasıtasıyla internet üzerinden dilediğiniz bir sanatıçının dilediğiniz bir albümünü indirebilirsiniz.

sizlere yazilimindir.com farkıyla sunulmuştur

AIMP BENZER İÇERİKLER